Wielkie nadzieje Sebastiana Fabijańskiego. Ogłosił ws. występu w Opolu

0
5

Sebastian Fabijański weźmie udział w tegorocznym 63. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Jak sam wyznał, zwycięstwo byłoby dla jego kariery czymś szczególnym. „Nie bardzo wierzę w radość z przegranej” – dodał chwilę później, nawiązując zapewne do finału „Tańca z gwiazdami”. Oto szczegóły.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-fabijanski-wymownie-o-swoim-udziale-w-opolu-nie-bardzo-wierz,nId,23488871
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Markle tym razem przesadziła. Karol III nie dowierza. "Nie może być gorzej"