27 maja Michał Wiśniewski wyszedł z budynku sądu z uśmiechem na twarzy. Udało mu się oczyścić swoje imię i zamknąć trudny, ciągnący się latami rozdział. Tymczasem okazuje się, że już za kilka tygodni muzyk Ich Troje wróci na sądowe korytarze – termin pierwszej rozprawy rozwodowej z Polą Wiśniewską jest już wyznaczony.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-wisniewski-ledwo-wyszedl-z-sadu-a-za-chwile-tam-wroci-termin,nId,23488582
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









