Martyna Wojciechowska zabrała głos w sprawie Marty Nawrockiej. Postanowiła powiedzieć, co myśli o jej pierwszym roku w roli pierwszej damy. Słowa podróżniczki bardzo zaskoczyły jej fanów. ” Trzymam kciuki, żeby pamiętała o nas – kobietach” – zaznaczyła ulubienica widzów.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-wojciechowska-nie-gryzla-sie-w-jezyk-ws-marty-nawrockiej-wym,nId,23479925
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









