Woźniak-Starak czekała latami i w końcu się udało. “To szczególna radość”

0
3

Agnieszka Woźniak-Starak ma szczególne powody do radości. Wszystko dlatego, że po wielu latach czekania ponownie będzie mogła pojawić się na scenie w wyjątkowej roli. Prezenterka po długiej przerwie wraca na opolską scenę i poprowadzi festiwal. „To dla mnie szczególna radość” – ogłosiła w najnowszym wywiadzie.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-agnieszka-wozniak-starak-czekala-latami-i-w-koncu-sie-udalo,nId,23492030
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Ruszyły zdjęcia do "Milionerów" w Polsacie. "Wiele musi się zmienić"