Woźniak-Starak otwarcie o powodach zmiany partnera w TVP. Wydało się

0
5

Nie da się ukryć, że Robert Stockinger i Agnieszka Woźniak-Starak długo nie byli duetem w programie „Pytanie na śniadanie”. Dziś ona prowadzi program u boku Łukasza Kadziewicza, a on – Anny Lewandowskiej. Dziennikarka już nie ukrywa prawdy. Otwarcie mówi o powodach zmiany. To dlatego zapadła tak ważna decyzja.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-wozniak-starak-nie-wystepuje-ze-stockingerem-w-tvp-juz-wiado,nId,23487052
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wendzikowska nie kryje swojego oburzenia po incydencie na lotnisku. Zamierza to zgłosić