Woźniak-Starak wróciła ds. rozwodu. Wtedy to się stało. Zaskakujące słowa

0
2

Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące jej życia prywatnego. W najnowszym wywiadzie gwiazda „Pytania na śniadanie” ujawniła, co dokładnie wydarzyło się w jej życiu po rozstaniu z pierwszym mężem. Padły mocne słowa. „Siebie zaczęłam lubić” – przyznała.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-ma-za-soba-dwa-malzenstwa-i-jeden-rozwod-dopiero-wtedy-zacze,nId,23481009
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Rodowicz z nominacją do Fryderyków. Wciąż ma żal. "Byłam niewidzialna"