Wiosenna edycja „Tańca z gwiazdami” dopiero się skończyła, a już zaczęto plotkować o ewentualnych roszadach w obsadzie programu. Swojego angażu nie mogą być pewni zarówno tancerze, jak i jurorzy. Tomasz Wygoda wprost odniósł się do doniesień na ten temat. „Dowiaduję się oczywiście ostatni” – powiedział.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-plotkowano-ze-pirog-zastapi-go-w-tzg-wygoda-nie-owija-w-bawe,nId,23476125
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









