Tomasz Wygoda (52 l.), tancerz i choreograf, który w 14. edycji dołączył do składu jurorskiego „Tańca z gwiazdami”, może poszczycić się dyplomem wyższej uczelni. Jest dumny z tego, że skończył studia, chociaż, jak przyznaje, teraz młodzi mają znacznie więcej pomysłów na życie.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-tomasz-wygoda-skonczyl-szkole-gastronomiczna-oto-co-mysli-o,nId,23472726
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









