Wyszła za mąż jako nastolatka. Nie wiedziała, że mąż ma poważny problem

0
4

Anna Nehrebecka już prawie pół wieku dzieli życie z Iwo Byczewskim, za którego wyszła niedługo po rozwodzie z mężczyzną, którego nazwisko nosi do dziś. O pierwszym mężu – Gabrielu Nehrebeckim – aktorka nigdy nawet nie wspominała w wywiadach. Prawdę o tym, co działo się za zamkniętymi drzwiami ich domu, opowiedziała dopiero po latach. Ludzie nie mieli pojęcia, przez co przeszła.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-aktorka-latami-milczala-na-temat-pierwszego-meza-ludzie-nie,nId,23489632
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Tuż przed porodem takie sceny w domu Klaudii El Dursi. Fani nie mają wątpliwości