Mikołaj „Bagi” Bagiński i Magdalena Tarnowska długo nie dzielili się ze światem wiadomością, że są w związku. Zrobili to znienacka w 1 czerwca. Po oficjalnym komunikacie mogą cieszyć się szczęściem i długo nie czekali – właśnie ogłosili kolejne wieści. Okazuje się, że data oświadczenia o ich miłości nie była przypadkowa.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-zakochani-bagi-i-magda-nie-czekali-dlugo-po-ogloszeniu-zwiaz,nId,23491331
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









