Zbigniew z „Sanatorium miłości” chwali się swoim szczęściem. „Niech trwa”

0
4

Zbigniew Sobański, który większość życia spędził w Sosnowcu, a teraz mieszka w Pilicy, zgłosił się do „Sanatorium miłości” za namową córek. Emerytowany górnik, który owdowiał po 43 latach małżeństwa, nie przypuszczał, że jeszcze znajdzie w życiu miłość.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-zbigniew-z-sanatorium-milosci-chwali-sie-swoim-szczesciem-ni,nId,23480688
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Maffashion ostro zareagowała na pytanie o Danilczuka. Już wszystko jasne