Zniknęła z „Na dobre i na złe” i zaczęła od nowa. Tak żyje Maria Góralczyk

0
2

Maria Góralczyk przez lata pojawiała się w popularnych polskich serialach, a największą rozpoznawalność przyniosła jej rola w „Na dobre i na złe”. W pewnym momencie zniknęła jednak z ekranów i wybrała zupełnie inną zawodową drogę. Dziś otwarcie przyznaje, że show-biznes nigdy nie był jej największym marzeniem.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-grala-w-na-dobre-i-na-zle-potem-porzucila-show-biznes-tak-dz,nId,23490335
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Pawlicki i Więdłocha od lat są w sobie zakochani. Ich małżeństwo owiane jest tajemnicą